Vanaf maart 2027 geven we de opleiding rijinstructeur ook in Amersfoort. Dezelfde opleiding als in Nieuw-Vennep, dezelfde docenten uit het vak, dezelfde prijs — alleen dichter bij huis voor iedereen uit Amersfoort, Utrecht, Soest, Leusden, Baarn, Nijkerk en Veenendaal.
In 1981 begonnen Simon en Nel Jongepier in Soest aan de keukentafel met het opleiden van rijinstructeurs. Van 2001 tot 2014 zaten we in Soesterberg. Daarna werd Nieuw-Vennep onze thuisbasis, en dat blijft het.
Maar de vraag uit de regio Utrecht bleef komen, en rijden naar de Haarlemmermeer voor een lesdag is voor veel mensen precies de reden om het niet te doen. Daarom komen we terug.
Eén lesdag per twee weken, van 09.00 tot 16.00 uur. Tussen de lesdagen werk je zelf verder in de online leeromgeving. Reken op ongeveer zes maanden.
De klassikale lesdagen zijn in Amersfoort. Het adres van de leslocatie krijg je bij de bevestiging van je inschrijving.
De rijlessen voor de praktijkrit plannen we persoonlijk met je in, op de plek die voor jou het beste uitkomt.
Alle examens doe je bij IBKI, het exameninstituut voor rijinstructeurs. Wij plannen, boeken en begeleiden al je examenaanvragen.
Dezelfde mensen die in Nieuw-Vennep lesgeven, allemaal zelf uit het vak. Groepen van maximaal 12 cursisten.
Voor je inschrijft bespreken we of dit vak en dit moment bij je passen. Ook als het antwoord is dat je beter kunt wachten.
Drie starts per jaar. Wil je sneller, of op een andere dag? Dan kan dat in Nieuw-Vennep, ook met het spoedtraject. Alle data onder voorbehoud van voldoende deelname.
€ 3.570,- cursuskosten + € 1.241,- IBKI-examens. BTW-vrij. In Amersfoort gelijk aan Nieuw-Vennep.
Betalen in termijnen kan. Stagebemiddeling via ons netwerk is optioneel (€ 920,-). Examenkosten betaal je pas zodra een examen wordt ingepland.
Bekijk de volledige prijsuitleg →Vanaf 19 januari 2027 geven we in Amersfoort twee dinsdagen per maand WRM-bijscholing theorie, met elke maand minimaal één wetgevingsdag. Ook de praktijkvoorbereiding (Lesplan maken + praktijkdag) staat er in februari en december gepland.
Ja: zelfde programma, zelfde docenten, zelfde prijs, zelfde IBKI-examens. Alleen de theorielocatie verschilt.
In Amersfoort. Het adres staat in je bevestiging. Wil je het vooraf weten, bel dan even: 085-4859600.
In Nieuwegein of Zwolle, in overleg. Er is in Amersfoort geen eigen oefenterrein.
In 2027 nog niet. Spoed geven we in Nieuw-Vennep, met elke week een lesdag.
In overleg, als de planning het toelaat.
Dan bespreken we samen de opties: een volgende start, of instromen in Nieuw-Vennep. Je inschrijving is niet weg.
Een rijbewijs B. Meer niet. In het adviesgesprek kijken we samen of dit vak bij je past.
Plan een gratis adviesgesprek van 30 minuten, online of telefonisch. Eerlijk antwoord, ook als dat is dat je beter kunt wachten.
Of bel of app: 085-4859600 (werkdagen 08.30–17.00 uur).
Jongepier Opleidingen